5 nejlepších VPN v období Popcorn Time v roce 2020

best-popcorn-time-vpn


Udržet si přehled o nejnovějších hitech trháku může být drahé, ale existují alternativy, jako je Popcorn Time, které nabízejí výkonné streamování a nic nestojí. Pro využití maximálního potenciálu však potřebujete časovou síť VPN.

A Doba popcorn VPN vám pomůže obejít geografická omezení a skrýt síťový provoz, aby nedošlo k omezení šířky pásma.

Exkluzivní nabídky VPNRanks PureVPN 10,95 $ 2,91 $ Za měsíc Chyť tento obchod surfshark 11,95 $ 1,99 $ Za měsíc Chyť tento obchod Ivacy 9,95 $ 2,25 $ Za měsíc Chyť tento obchod

Takže v této poznámce uvedu seznam 5 nejlepších sítí Popcorn Time VPN (placené & zdarma), které osobně používám pro streamování obsahu v Popcorn Time.

Nejprve ale krátký přehled…

 • PureVPN - Rozpočet přátelská VPN. Spousta funkcí optimalizovaných pro torrentování a streamování.
 • Surfshark - Nejlevnější VPN v oboru. Nabízí vlajkové lodi funkce, které vám pomohou streamovat Popcorn Time.
 • Ivacy - Zabezpečená VPN s podporou P2P. Nabízí více než 1000 optimalizovaných serverů na více než 100 místech.
 • ExpressVPN - Nejrychlejší VPN na trhu. Je schopen poskytovat rychlosti streamování obsahu Ultra HD.
 • CyberGhost - Super lowkey VPN. Optimalizované režimy pro streamování Popcorn Time.

Nejlepší popcorn time VPN pro rok 2020

Takže bez dalšího povyku se podívejme na 5 nejlepších VPN pro popcornový čas.

1. PureVPN - nejlepší popcorn časová VPN

purevpn-best-popcorn-time-vpn

Díky spolehlivému 5hvězdičkovému hodnocení Trustpilot a výjimečně cenově dostupným cenovým plánům je PureVPN možná nejlepší VPN pro streamování Popcorn Time Streaming.

Kromě toho, že je velmi cenově dostupný, nabízí PureVPN jednu sakru mnoha funkcí. Zabijte přepínač, Adblocker, výkonné šifrování a spoustu serverů s torrentem - PureVPN je standardem.

Když už mluvíme o serverech, PureVPN nabízí 2000+ serverů ve 141+ zemích po celém světě, což je spousta nejen pro streamování, ale také pro přístup k geoblokovaným webům z celého světa..

Pokud jde o streamovací výkon, optimalizované streamingové servery PureVPN jsou schopny zajistit plynulý a bez zpoždění streamovací výkon.

Pro jednoho velmi doporučuji PureVPN, protože se jedná o nejlepší levnou VPN. Jednoduše nabízí ten nejlepší tresk za babku.

Chcete vědět více o této VPN?

podívejte se na mou podrobnou recenzi PureVPN.

2. Surfshark - nejrychlejší síť Popcorn Time VPN

Surfshark-vpn-popcorn-time

Pokud hledáte více či méně VPN zdarma pro Popcorn Time, možná budete raději Surfshark. Konec konců, stojí to jen 1,99 $ / měsíc .

Nenechte se však zmást levnou cenou. Je to stále velmi schopná služba VPN. Surfshark nabízí více než 1000 serverů v 60 zemích, což je dost pro anonymní streamování a prohlížení.

Když už mluvíme o streamování, Surfshark nabízí směšné rychlosti streamování. Doslova jsem se při streamování filmů nesetkal se žádnými zpožděními ani koktáním.

Kromě toho je Surfshark o ochraně soukromí uživatelů velmi vážný, a proto dokonce nabízejí přísné zásady bez protokolu. Další pozoruhodnou vlastností služby jsou její působivé rychlosti. Je to zatím nejrychlejší služba VPN, kterou jsme zkontrolovali. Můžete si také přečíst Surfshark Review pro další podrobnosti.

3. Ivacy - VPN for Popcorn Time s podporou P2P

best-vpn-for-popcorn-time-ivacy

Třetí místo na mém seznamu je Ivacy. Pokud chcete bezpečně sledovat Popcorn Time odkudkoli na světě, pak je Ivacy pro vás ideální VPN.

Díky více než 1 000 serverům optimalizovaným pro torrenting můžete bezpečně přistupovat ke svému oblíbenému obsahu na PopcornTime bez obav z jakýchkoli omezení. Při mém testování pro mě německý server Ivacy pracoval nejlépe.

Navíc jsme ji díky silné podpoře P2P označili za nejlepší VPN pro torrenty v roce 2020!

Pokud mluvíme o skutečném výkonu streamování, Ivacy dokázala dosáhnout vysokých rychlostí bez znatelných zpoždění nebo poklesu rychlosti.

Ivacy je také super bezpečná. Díky funkcím, jako je IPv6 Leak Protection, DDoS Protection a zabezpečené protokoly, jako jsou TCP, UDP, L2TP a IKEV, můžete přistupovat a stahovat jakýkoli obsah Popcorn Time bez obav o věc.

Pro podrobnější pohled na tuto VPN si přečtěte celou Ivacy Review.

4. ExpressVPN - nejlepší pro streamování na popcornovém čase

best-vpn-for-popcorn-time-ExpressVPN

Dále máme ExpressVPN. To je zdaleka nejkvalitnější VPN v celém odvětví. Opravdu to myslím.

Nenajdete lepší VPN pro Popcorn Time než ExpressVPN.

Vyhrazené servery VPN pro streamování ExpressVPN jsou schopny poskytnout vysoce propracovaný streamovací zážitek. Přepnutí a připojení k serveru podle vašeho výběru doslova netrvá dlouho.

Kromě toho nabízí poskytovatel také funkci Internet Kill Switch, více než 3000 superrychlých serverů VPN a mnohem, mnohem více.

Streamování moudrého ExpressVPN je skutečné zvíře. Výkon, který ExpressVPN nabízí, je skutečně bezkonkurenční a stojí za to drahou cenu.

Pro podrobnější pohled na tuto VPN si přečtěte celou recenzi ExpressVPN Review 2020.

5. CyberGhost - spolehlivá síť Popcorn Time VPN

cyberghost-popcorn-time-vpn

CyberGhost je možná jednou z nejlepších možností pro PopcornTime VPN v tuto chvíli. Je to rychlé, vysoce intuitivní a dostatečně chytré, aby automaticky upravilo svá nastavení tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Když už mluvíme o automatických úpravách ...

CyberGhost nabízí dvě možnosti: torrent anonymně a odblokování streamování. Obě tato nastavení fungují skvěle, ale pro streamování Popcorn Time byste měli použít „odblokování streamování“.

Za zmínku stojí také to, že CyberGhost patří mezi nejrychlejší VPN pro anonymní streamování, což z něj dělá perfektního společníka pro Popcorn Time.

Kromě toho, že je CyberGhost superrychlý, nabízí všechny obvyklé zvony a píšťalky, jako je zásada nulového záznamu, 256bitové šifrování a protokoly OpenVPN, aby vás vždy udržely v bezpečí a anonymně online.

Pokud máte zájem o tuto VPN, proč se podívat na naši úplnou recenzi CyberGhost.

Jak si vybrat VPN pro Popcorn Time

testování-Popcorn-Time-VPN

Jak jsem již řekl, aby bylo možné streamovat vaše oblíbené pořady v Popcorn Time, je naprosto základní, že potřebujete alespoň VPN, která podporuje plnohodnotný Torrenting.

Kromě toho existuje několik dalších faktorů, které byste měli zvážit pro bezchybný streamovací zážitek. Ačkoli existuje mnoho faktorů, které byste měli zvážit při výběru všestranné nejlepší VPN aplikace, zde je seznam 5 faktorů, které byste měli hledat v jakékoli síti VPN kompatibilní s Popcorn Time:

1) Podpora P2P & Torrenting:

Protože Popcorn Time podporuje svou obrovskou knihovnu obsahu pomocí technologie BitTorrent, budete potřebovat VPN, která je přátelská k torrentu.

Nalezení torrentů přátelských VPN však může být docela složité. Například TunnelBear již nepodporuje torrenting. Podobně mnoho dalších VPN jednoduše nezaručuje za torrentování.

2) Výkonné šifrování

Pokud jde o šifrování, více je vždy lepší. Věřte mi, že nechcete, aby lidé věděli, co děláte online, zejména otravní obchodníci. Chtěli byste alespoň VPN, která podporuje 256bitové šifrování AES.

3) Zásady nulového protokolování

Teď se nebudu bít kolem keře, většina většiny obsahu, který budeš proudit přes Popcorn Time, pochází z pirátského zdroje.

Jelikož budete streamovat své oblíbené pořady bez ohledu na důsledky pro autorská práva, měli byste alespoň použít VPN, která neuchovává žádné záznamy o vašich online aktivitách..

4) Spousta streamovaných optimalizovaných P2P serverů

Pokud jde o streamování, VPN servery hrají velmi důležitou roli. Chcete-li streamovat obsah bez zpoždění nebo neuvěřitelně vyrovnávací paměti, budete chtít VPN s rozsáhlým geograficky rozmanitým serverovým parkem.

5) Zabijte spínač & Ochrana proti netěsnosti

Protože torrenting je riskantní podnik a v mnoha částech světa se obecně nepovažuje za bezpečný, je lepší udržet své online aktivity na nízké úrovni.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je pomocí funkcí, jako je VPN Kill Switch a Leak Protection. Pokud to nevíte, automaticky se odpojí celé připojení k internetu, kdykoli dojde k selhání aplikace VPN.

Úniková ochrana na druhé straně zaručuje, že vaše skutečná identita nebude nikdy odhalena prostřednictvím vaší IP, DNS nebo WebRTC.

Je popcorn čas legální?

Technicky je doba popcornu legitimní. Protokol BitTorrent však používá k poskytování bezplatného obsahu svým divákům. I když Popcorn Time používá torrenty, liší se od ostatních torrent klientů.

Aplikace Popcorn Time umí streamovat mediální obsah, aniž by na něj muselo čekat na stažení, což je velmi výhodné pro prohlížení obsahu.

Vzhledem k tomu, že Popcorn Time používá protokol sdílení souborů P2P, který namísto konkrétního serveru získává torrenty z jiného počítače typu peer, je snadné si myslet, že musí být legální.

Konec konců, sdílení P2P souborů není technicky nezákonné.

Avšak zákonnost streamování Popcorn Time zcela závisí na tom, jak jej používáte. Pokud sledujete obsah bez autorských práv prostřednictvím Popcorn Time, neporušujete žádné zákony.

Zdarma VPN pro Popcorn Time

I když vřele doporučuji používat pouze Populární anonymní VPN pro Popcorn Time, chápu však, že mnoho lidí dává přednost populární VPN pro Popcorn Time. V této poznámce tedy uvádíme několik bezplatných sítí VPN, které fungují s funkcí Popcorn Time:

 • Windscribe
 • TunnelBear
 • Zabezpečení KISS

Poznámka: Je bezpodmínečně nutné, abyste nepoužívali bezplatnou síť VPN, která by mohla mít vážné potíže.

Zde jsou některé nevýhody používání bezplatné sítě VPN pro období popcorn:

 • Poskytovatelé zdarma nabízejí slabá bezpečnostní opatření
 • Náchylné k úniku IP a DNS
 • Omezené možnosti serveru
 • Mít uzávěrku na šířku pásma
 • Přihlaste se do svých internetových aktivit a stáhněte si historii
 • Prodejte své osobní údaje třetím stranám
 • Špatná podpora zákazníků

S ohledem na bezpečnostní chyby bezplatných služeb je lepší zvolit spolehlivou a renomovanou službu VPN pro Popcorntime pro bezpečné používání popcornového času.

Prémiový poskytovatel by nabídl silné protokoly a šifrovací šifry, nepřetržitou zákaznickou podporu, více možností serveru a neuchovával si protokoly aktivit.

Zařízení podporující čas Popcorn

Popcorn Time je multiplatformová aplikace pro streamování médií, díky níž je vysoce univerzální.

Tato aplikace je podporována na Windows, Mac, Chromecast, Xbox One, Roku, Smart TV a Linux spolu s mobilními operačními systémy, jako jsou Android a iOS..

Popcorn Time na Androidu

Protože Android je mobilní operační systém s otevřeným zdrojovým kódem, stahování aplikací je velmi snadné.

Jediné, co musíte udělat, je jít do obchodu a stáhnout soubor Popcorn Time VPN .apk a měli byste být schopni sledovat všechny své oblíbené filmy a televizní seriály.

Pokud chcete na zařízení Android nastavit bezplatnou síť VPN pro Popcorn Time .apk, podívejte se na našeho průvodce.

Popcorn čas na Windows

Vzhledem k tomu, že Windows je nejpoužívanějším operačním systémem na trhu, stahování aplikací třetích stran je hračkou. Stačí se vydat na web Popcorn Time a stáhnout aplikaci.

Čas Popcorn na Chromecastu

Zajímavé je, že Popcorn Time je také kompatibilní s jedním z nejpopulárnějších streamovacích zařízení, jako je Chromecast. Aplikaci Popcorn Time si můžete stáhnout prostřednictvím jejich oficiálních stránek.

Po stažení aplikace ji můžete použít spolu s Chromecastem předem.

Popcorn Time na Xbox One

Popcorn Time také podporuje Xbox One, slavnou herní konzoli, která vám umožní okamžitě splnit vaše touhy po hrách. Můžete nainstalovat první z nich pomocí dvou přístupů.

Tyto dva přístupy můžete zvážit také ve tvaru Android a Mac.

Popcorn Time na PS4 nebo PS3

Bohužel, není k dispozici žádná aplikace Popcorn Time PS4 online. Stále však můžete stáhnout a nastavit Popcorn Time na PS4 / PS3 v žádném okamžiku.

Popcorn Time on Roku

Totéž platí i pro Roku. Na tomto úžasném streamingovém zařízení můžete použít Popcorn Time, abyste své mediální touhy dostali do nového letadla. Doporučuji však, abyste jej používali s VPN a využívali jej na svůj maximální potenciál. Zde jsou některé VPN, které pracují s Roku.

Popcorn čas na Smart TV

Chytré televizory jsou dalším způsobem sledování vašeho oblíbeného obsahu bez stresu. Musíte jen nainstalovat Popcorn Time do Samsung nebo LG Smart TV

Popcorn čas pro hudbu

Bohužel aplikace Aurous a Popcorn Time pro hudbu již není na trhu k dispozici. Proto můžete použít Spotify jako alternativu k Aurous. Podobně můžete použít jiné hudební platformy jako Pandora, Apple Music a další, abyste uspokojili své hudební potřeby.

Popcorn Time nefunguje s VPN? Zkuste to…

Nechte malovat obrázek, konečně si koupíte službu VPN, pokusíte se získat první čas pro popcorn a nefunguje to.

Frustrující právo?

Nedělejte si starosti, problém lze snadno vyřešit. Chcete-li, aby vaše nová síť VPN fungovala s funkcí Popcorn Time, postupujte takto:

1) Zkuste přepnout na jiný server VPN

Problémy, se kterými se setkáte s Popcorn Time, jsou pomalé rychlosti nebo delší než obvyklá latence při připojení k serveru.

Řešení tohoto problému je poměrně snadné a samo-vysvětlující. Jak jsem již zmínil, měli byste se ideálně připojit k serveru, který je vám nejblíže.

Přepnutím na server, který je vám nejblíže nebo je méně přecpaný, zažijete docela významný rozdíl v rychlosti.

2) Zkuste restartovat obě Popcorn Time & Vaše VPN

Pokud se zdá, že vaše aplikace VPN funguje dobře, ale stále nemůžete procházet ani používat program Popcorn Time, může to být vaše VPN..

Tento problém můžete vyřešit takto:

 1. Ukončete aplikaci VPN i aplikaci Popcorn Time
 2. Ujistěte se, že obě aplikace nejsou spuštěny na pozadí
 3. Nyní spusťte aplikaci Popcorn Time nejprve připojením k serveru VPN
 4. Nyní vyberte a streamujte obsah podle svého výběru
 5. Jakmile se vaše show začne streamovat, rychle se připojte k serveru VPN

To je vše, neměli byste mít žádné potíže se streamováním pořadů na Popcorn Time.

3) Zkuste deaktivovat brány firewall třetích stran

Nakonec se můžete pokusit zbavit brány firewall třetích stran. Protože většina antivirových programů může blokovat přístup na webové stránky P2P, pravděpodobně nebudete moci streamovat pořady v Popcorn Time.

Jak tedy můžete tento problém vyřešit?

Snadno, stačí otevřít správce antiviru a seznam aplikací Popcorn Time. Jakmile to uděláte, váš antivirový program již nebude blokovat přístup k Popcorn Time.

avast-anti-virus-vyloučení-nastavení

Popcorn Time VPN Reddit

Protože Popcorn Time má na Reddit obrovské následování, rozhodl jsem se podívat se na některá související vlákna.

Jeden reddit uživatel se zeptal, zda je popcorn čas bezpečný?popcorn-time-reddit-main-thread

K tomu jeden Redditor navrhl ano.

popcorn-time-reddit-comment

Pro více informací najdete recenze VPN od uživatelů Reddit zde.

FAQs

Nyní se podívejme na některé z nejčastěji kladených otázek o Popcorn Time VPN.

Proč potřebuji VPN pro Popcorn Time?

Čas Popcorn obsahuje mnoho obsahu chráněného autorskými právy, což může v některých zemích způsobit řadu právních důsledků. To je důvod, proč je potřeba VPN při streamování na Popcorn čas.

Síť VPN pomáhá skrýt vaši identitu a chrání vaše online soukromí při streamování. Skryje také vaše online aktivity od vašeho poskytovatele internetových služeb, což brání tomu, aby škrcení ISP zajistilo vysoké rychlosti.

Mohu sledovat popcornový čas bez VPN?

Ano. Můžeš. Nedoporučuje se však sledovat čas popcorn bez VPN, protože doba popcorn obsahuje velké množství materiálu chráněného autorskými právy. Streamování obsahu chráněného autorskými právy bez VPN pro skrytí vaší identity vám může způsobit potíže s vlastníky obsahu nebo poskytovatelem internetových služeb. Popcorn čas také doporučuje uživatelům používat VPN.

Je Popcorn Time bezpečný bez VPN?

Ano to je. Vzhledem k tomu, že jde o aplikaci pro streamování p2p, lze říci, že je bezpečné ji používat. Má však velké množství materiálu chráněného autorskými právy, což může vést k problémům, pokud nebude přijato dostatečné předběžné opatření. Z tohoto důvodu doporučujeme všem používat VPN při používání popcornového času.

Proč použití proxy pro čas Popcorn není bezpečné?

Torrenting se někdy může trochu vymknout z rukou. Když sdílíte zdroje s ostatními uživateli, musí se věci trochu zmatit.

Kdykoli torrentujete, zviditelníte svou IP adresu pro všechny. Na rozdíl od VPN server proxy nešifruje ani nevyladí váš přenos dat. Toto je nedostatek proxy proxy služeb Popcorn Time.

Kromě toho nebudete mít přístup k širší škále geo-zamčených torrentových webů. Vzhledem k tomuto problému je VPN nejen bezpečnější, ale také mnohem praktičtější.

Zabalení!

I po ukončení původní verze zůstává Popcorn Time jednou z nejlepších platforem bezplatného streamování.

Konec konců, HD pořady pro zcela zdarma, trochu zní příliš dobře, aby to byla pravda. To znamená, že musíte mít účet VPN pro období popcornu, abyste se vyhnuli geo-omezením a omezení poskytovatele internetových služeb.

Přestože můžete použít libovolnou službu VPN podle vašeho výběru, vřele doporučuji použít pouze jednu z výše uvedených sítí Popcorn Time VPN.

Chcete-li získat tyto prémiové VPN za dostupné ceny, podívejte se na naše nejlepší nabídky VPN a úžasné vánoční nabídky VPN 2019!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map