Jak zainstalować CyberGhost na FireStick w 2020 roku

W pobliżu

install-CyberGhost-on-FireStick


CyberGhost to najbardziej niezawodna usługa VPN, jaką kiedykolwiek znajdziesz dla urządzenia FireStick. Ma prosty interfejs, z największą siecią serwerów 5600 serwerów w 90 krajów, współpracuje z 7 urządzeniami jednocześnie i jest dostępny tylko za 2,75 USD / mc .

W tym przewodniku dowiesz się, jak zainstalować CyberGhost na FireStick, Fire TV i Fire TV Cube. CyberGhost można znaleźć w sklepie z aplikacjami Amazon, dzięki czemu można pobrać i zainstalować bezpośrednio z niego. Ale jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przedstawiłem proste kroki do naśladowania.

Po pobraniu CyberGhost możesz swobodnie oglądać filmy i programy telewizyjne za pomocą najlepszych aplikacji FireStick 2020. Połącz się z dowolnym serwerem, a twój adres IP zostanie ukryty, a tożsamość zabezpieczona.

Jak zainstalować CyberGhost na FireStick / FireTV

2 minuty Czas przeglądu

CyberGhost jest dostępny w sklepie Amazon. Ponieważ istnieje wiele sposobów instalowania aplikacji za pośrednictwem Amazon Store, omówiłem najbardziej podstawowy, który wymaga niewielkiego wysiłku. Wystarczy wykonać następujące kroki: 1: 1) Subskrybuj usługę VPN CyberGhost
2: 2) FireStick Home > Iść do Szukaj menu i kliknij go
3: 3) Typ CyberGhost i kliknij pierwszy wynik
4: 4) Naciśnij Otrzymać lub Pobieranie
5: 5) Po zainstalowaniu kliknij otwarty
6: 6) Wejdź Nazwa Użytkownika i Hasło, następnie zacznij używać

Jak korzystać z CyberGhost na Fire TV Stick

Korzystanie z CyberGhost na Firestick nie wymaga nauki o rakietach. Po zainstalowaniu CyberGhost na słynnym urządzeniu do przesyłania strumieniowego możesz uzyskać dostęp do ulubionych programów telewizyjnych i innych multimediów w mgnieniu oka. Oto lista kroków, które należy wykonać:

 • Należy uruchomić aplikację CyberGhost na Fire TV Stick
 • Powinieneś użyć przycisków pilota w prawo i w dół
 • Przewiń w dół do końca, kliknij Start
 • Możesz zobaczyć ekran główny CyberGhost po zobaczeniu kilku ekranów potwierdzenia
 • Przejdź do opcji menu i otwórz ją, aby wybrać login z listy
 • Podaj dane logowania CyberGhost, aby móc korzystać z konta
 • Potwierdź zmiany, aby wrócić do ekranu głównego
 • Dostęp do preferowanego serwera można uzyskać, klikając przycisk Połącz

Po uzyskaniu dostępu do Fire TV Stick CyberGhost będzie dostępny w celu ochrony Twojej tożsamości online.

How-to-Use-CyberGhost-on-Fire-TV-Stick

Funkcje CyberGhost

CyberGhost ma już za sobą 5600 serwerów dostępne w 90 krajów. Za pomocą jednego konta CyberGhost możesz łączyć się z 7 różnymi urządzeniami i oferuje 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy (najwyższy w branży VPN). Inne funkcje są wymienione poniżej:

 • Silne bezpieczeństwo: CyberGhost oferuje najwyższe szyfrowanie, tj. 256-bitowy stopień wojskowy co zapewnia bezpieczeństwo podczas przeglądania lub przesyłania strumieniowego na urządzeniu FireStick.
 • Ukrywa twoje IP: Po połączeniu się z dowolnym serwerem CyberGhost twój oryginalny adres IP zostanie ukryty i zostanie Ci przypisany inny adres IP, z którego korzystają inni użytkownicy CyberGhost. Ważne jest, aby wiedzieć, że dostawca usług internetowych śledzi Twoją aktywność online przy użyciu oryginalnego adresu IP. Po ukryciu adresu IP nie ma możliwości, aby dostawca usług internetowych mógł śledzić Twoją aktywność online.
 • Brak dzienników: CyberGhost nie prowadzi żadnych dzienników. Oznacza to, że wszystko, co przeglądasz lub przesyłasz strumieniowo przez Internet, pozostaje całkowicie anonimowe. Nawet jeśli rząd poprosi o dane użytkownika, dostawca VPN nie będzie miał nic do zaoferowania.
 • Odblokuj usługi przesyłania strumieniowego: Usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Hulu, HBO i inne, są łatwo dostępne do przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca za pomocą CyberGhost.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze, możesz przeczytać naszą recenzję CyberGhost. Jeśli chcesz poznać więcej dostawców, możesz przeczytać nasz najlepszy przewodnik po FireStick VPN.

Recenzje CyberGhost na Amazon Store

CyberGhost ma łączną ocenę 3,6 gwiazdek na 5 z 294 opiniami klientów w sklepie Amazon. Jeśli widzisz na poniższym obrazku, ocena 5 gwiazdek otrzymuje 50% opinii, a ocena 25 gwiazdek.

CyberGhost-Opinie klientów-Amazon-Store

Zobaczmy, co użytkownicy mówią o CyberGhost:

CyberGhost-firestick-review1

Ten użytkownik przyjmuje do wiadomości, że CyberGhost jest dostępny na wszystkich urządzeniach i jest dostępny w cenie jedynie 2,75 USD / mc. Używa CyberGhost na wielu różnych urządzeniach, w tym Amazon FireStick.

CyberGhost-firestick-review2

Inny użytkownik wspomina, że ​​CyberGhost świetnie współpracuje z Netflix, ale co najważniejsze, łatwo odblokowuje Disney Plus.

Podsumowanie

CyberGhost oferuje unikalne funkcje dla użytkowników Amazon FireStick. Ma łącznie 5600 serwerów, może być używanych jednocześnie na 7 urządzeniach i oferuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Cena jest całkowicie przystępna i dostępna tylko za 2,75 USD / mc .

W powyższym przewodniku omówiłem wszystko, co należy wiedzieć o instalowaniu CyberGhost na urządzeniu FireStick. Jeśli jest coś jeszcze, co należy wiedzieć, należy wspomnieć o tym w sekcji komentarzy.

Pasek boczny kategorii Firestick Najlepsze VPN dla Fire TV Stick 2020

 • Styczeń-09-2020
 • Shahmeer Baloch

Bezpłatna sieć VPN dla Firestick w 2020 roku

 • 11 grudnia 2015 r
 • Osama Tahir

Najlepsze aplikacje FireStick 2020

 • 18 grudnia 2018 r
 • Shahmeer Baloch

Jak zresetować Firestick / Fire TV Stick

 • Lipiec-08-2018
 • Shahmeer Baloch

Jailbreak FireStick - Łatwy & Precyzyjny przewodnik (zaktualizowany 2019)

 • 12 czerwca 2015 r
 • Shahmeer Baloch

7 łatwych sposobów instalacji Kodi w FireStick (2019)

 • Mar-06-2019
 • Usman Hayat

Oglądaj UFC na FireStick - UFC 239 Jones vs Santos & Transmisje na żywo Nunes vs Holm

 • Lipiec-05-2019
 • Shahmeer Baloch

pureVPN-Side-banner-3 Shahmeer Baloch

Shahmeer Baloch

Autor

Posty Shahmeer Baloch

Biografia Shahmeer Baloch:

Shahmeer Baloch jest profesjonalnym pisarzem marketingu, który zmienił się w technologię, który pomimo udanej kariery w Evyap dokonał radykalnej zmiany, kiedy jego zainteresowanie technologią i międzynarodowym prawem cybernetycznym stało się oczywiste. Miłość Balocha do nowych technologii jest głęboka i dobrze przemyślana. Uwielbia grać w tenisa w weekendy.

Świergot

Pozostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Nazwa *

E-mail *

Stronie internetowej

Zapisz moje imię i nazwisko, adres e-mail i witrynę w tej przeglądarce do następnego komentarza.

Komentarz

Przesyłając ten formularz, wyrażasz zgodę na nasze Warunki świadczenia usług i Politykę prywatności

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − 56 =

map