11 najlepszych aplikacji Android VPN na 2020 rok

Czy wiesz, że 98% wszystkich mobilnych ataków złośliwego oprogramowania atakuje telefony z Androidem? Dlatego zabezpieczanie urządzeń z systemem Android przed szpiegami i innymi niechcianymi osobami stało się potrzebą godziny.


Przed użyciem online telefonu z Androidem musisz najpierw połączyć się z najlepszą usługą Android VPN. W ten sposób możesz chronić swoje urządzenia z Androidem przed nadzorem online.

Jak oceniłem najlepsze aplikacje VPN na Androida?

Wybranie usługi VPN zapewniającej anonimowość na wyższym poziomie jest trudnym zadaniem. Dla wygody użytkowników stworzyłem własny 9-etapowy proces oceny, który składa się z oceny w sklepie Google Play, rozmiaru pliku, jurysdykcji, dzienników, wycieków, przełącznika zabójstw w Internecie, prędkości, liczby serwerów i odblokowywania treści ograniczonych geograficznie.

11 najlepszych aplikacji Android VPN na 2020 rok

Oto najlepsze typy najlepszych aplikacji VPN na Androida w oparciu o wyżej wspomniany proces 9 kroków:

 1. PureVPN (2,91 USD / mc)
 2. Surfshark (1,99 USD / mc)
 3. Ivacy (2,25 USD / mc)
 4. ExpressVPN (8,32 USD / mc)
 5. CyberGhost (2,75 USD / mc)
 6. NordVPN (3,49 USD / mc)
 7. IPVanish (3,25 USD / mc)
 8. PIA VPN (3,33 USD / mc)
 9. VyprVPN (5,00 $ / mc)
 10. PrivateVPN (3,82 USD / mc)
 11. AstrillVPN (10,00 $ / mc)

1. PureVPN (2,91 USD / mc) - (Najlepsza wszechstronna aplikacja mobilna na Androida)

PureVPN-Best-Android-VPN

PureVPN zasłużył na przyzwoite 3,6 gwiazdki na podstawie 24 141 opinii użytkowników. Rozmiar pliku aplikacji jest wyższy 27 MB. Jego jurysdykcja bardzo sprzyja perspektywom prywatności użytkowników, ponieważ usługa pochodzi z Hongkongu, kraju, który nie jest częścią żadnego sojuszu 5, 9 i 14 oczu. Nie przechowuje dzienników użytkowników, a jego kompatybilność różni się w zależności od urządzenia.

Ma jedną z najlepszych aplikacji VPN dla bezpieczeństwa Androida jako chroni twoje informacje online przed wyciekiem IP, DNS i WebRTC. Zapewnia skuteczne korzyść z zabicia przełącznika wraz z wyjątkowymi prędkościami połączeń i Ponad 2000 serwerów które umożliwiają użytkownikom oglądanie preferowanych treści multimedialnych z ograniczeniami geograficznymi.

PureVPN to jedna z najtańszych usług VPN. Możesz go używać na urządzeniach z Androidem po zapłaceniu 2,91 USD miesięcznie. Aby sprawdzić bardziej przystępne cenowo sieci VPN, odwiedź nasze oferty VPN i strony z najlepszymi ofertami świątecznymi VPN!

2. Surfshark (1,99 USD / mc) - (Nadaje się do przesyłania strumieniowego na urządzeniach mobilnych)

Surfshark-Best-VPN-for-Android

Surfshark to najszybsza usługa VPN, dzięki której jej obecność jest odczuwalna 4,0 gwiazdki Ocena w sklepie Google Play na podstawie ponad 2900 opinii użytkowników. Jego rozmiar pliku aplikacji jest po prostu 17 MB która nie zajmie dużo pamięci telefonu z Androidem. Podobnie jak ExpressVPN, usługa pochodzi również z Brytyjskiej Wyspy Dziewiczej. Oznacza to, że kraj nie powinien przechowywać danych użytkowników zgodnie z prawem. Obsługuje system Android 5.0 i inne najnowsze wersje.

Aplikacja VPN na Androida jest bezpieczna w użyciu, ponieważ nie ujawnia Twojej Informacje o adresie IP, DNS lub WebRTC online. Dostarcza efektywna korzyść z zabicia które nie ujawnią twoich wrażliwych danych, jeśli ich aplikacja nagle przestanie działać.

Pomaga oglądać programy telewizyjne, filmy lub inne rzeczy z zablokowanymi regionami za pomocą Ponad 1000 serwerów dostępne w Ponad 60 krajów.

Przede wszystkim jest dostępny za niskie 1,99 USD / mc .

3. Ivacy (2,25 USD / mc) - (Przystępna aplikacja VPN na Androida)

Ivacy-Best-VPN-App-for-Android

Ivacy utrzymuje stałą obecność w Google Play za pośrednictwem 4,1 gwiazdki na podstawie ponad 2400 recenzji użytkowników. Jego rozmiar pliku jest taki sam jak w IPVanish, czyli 34 MB. Główna siedziba dostawcy znajduje się w Singapurze. Nie przechowuje danych użytkowników w żadnej formie. Wspomaga system Android 4.0 i najnowsze wersje.

Ponadto ma niezawodny Internet Kill Switch w zbrojowni, aby zabezpieczyć Twoją prywatność, nawet jeśli jesteś offline. Oferuje Ponad 1000 serwerów możesz się połączyć z 56 krajów globalnie.

Serwery te pomagają natychmiast odblokować ulubione programy telewizyjne lub filmy. Ze względu na te serwery jest również zaliczany do najlepszych VPN do torrentowania.

Aby skorzystać z tej usługi VPN, będziesz musiał zapłacić 2,25 USD / mc.

4. ExpressVPN (8,32 USD / mc) - (Najlepsza wszechstronna aplikacja VPN na Androida)

ExpressVPN-Best-VPN-for-Android

ExpressVPN ma inspirujące 4,2 gwiazdki na podstawie 102 228 opinii użytkowników. Co ciekawe, jego rozmiar pliku aplikacji na Androida to 22,29 MB, co jest cięższe w porównaniu do aplikacji NordVPN na Androida. Usługa należy do bezpiecznej jurysdykcji, którą jest BVI (Brytyjska Wyspa Dziewicza). W kraju tym nie obowiązują żadne obowiązkowe przepisy dotyczące przechowywania.

Jest kompatybilny z Androidem 5.0, w tym innymi najnowszymi wersjami, i nie ujawnia Twojego cyfrowego miejsca pobytu online.

Ma wiele funkcji prywatności, takich jak przełącznik zabijania Internetu wzdłuż doskonała prędkość połączenia i ogromny Ponad 3000 serwerów spread dostępny w 94 kraje odpowiednie do uzyskiwania dostępu do treści przesyłanych strumieniowo z blokadą geograficzną, co czyni ją jedną z najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego.

Możesz zapisać się do ExpressVPN po zapłaceniu stosunkowo drogiej 8,32 USD miesięcznie .

5. CyberGhost (2,75 USD / mc) - (mieszanka wydajności & Cena £)

CyberGhost-Best-Android-VPN

CyberGhost to kolejna sieć VPN, która oferuje ekskluzywną aplikację mobilną VPN odpowiednią dla urządzeń z systemem Android. Usługa otrzymała powyższe 3,7 gwiazdki Ocena w Google Play na podstawie ponad 62 800 opinii użytkowników. Przeciwnie, ma cięższy 33 MB Aplikacja na Androida Działa głównie z Rumunii, kraju przyjaznego dla użytkownika.

Nie przechowuje dzienników użytkowników. Podobnie aplikacja obsługuje system Android 4.0 wraz z innymi najnowszymi wersjami i jest bezpieczna w użyciu, ponieważ oferuje funkcje ochrony przed wyciekiem IP, DNS i WebRTC. Ponadto możesz skorzystać z zalet automatycznego przełączania zabójstw, aby zabezpieczyć swoją obecność, nawet jeśli aplikacja rozłączy się w dowolnym momencie z dowolnego powodu.

To ma Ponad 5500 serwerów w 90+ krajów wystarczający do uzyskania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi. Możesz skorzystać z usługi za 2,75 USD / mc .

6. NordVPN (3,49 USD / mc) - (najbezpieczniejszy VPN na Androida)

NordVPN-Best-VPN-for-Android

NordVPN ma najlepszy sklep Google Play 4,4 gwiazdki na podstawie 152 928 recenzji użytkowników. Co więcej, oferuje jedną z najbardziej przyjaznych dla użytkownika i lekkich 13,04 MB aplikacje, które całkowicie zabezpieczają anonimowość użytkowników telefonów komórkowych.

Sieć VPN ma siedzibę w Panamie i we właściwy sposób przestrzega zasad zakazu logowania. Podobnie, jego kompatybilność różni się w zależności od urządzenia i nie powoduje wycieku danych IP, DNS ani danych WebRTC. Ponadto jest wolny od wirusów, złośliwego oprogramowania i trojanów.

Ma różne funkcje, takie jak wyłącznik zabijania w Internecie, przyzwoite prędkości przesyłania strumieniowego i Ponad 5500 serwerów w 59 krajów. Te serwery pozwalają odblokować ulubione treści multimedialne na całym świecie.

Możesz skorzystać z usługi za cenę 3,49 USD / mc .

7. IPVanish (3,25 USD / mc) - (elastyczna aplikacja VPN na urządzenia z Androidem)

IPVanish-Best-Android-VPN

IPVanish uzyskał niezwykle cenne 4,1 gwiazdki na podstawie opinii ponad 7 100 użytkowników. Rozmiar pliku aplikacji Android VPN leży po lżejszej stronie 24 MB. Co zaskakujące, usługa działa z USA, ale dobrą rzeczą jest to, że nie rejestruje informacji o użytkownikach. Co więcej, jego funkcja zgodności różni się dość mocno i zależy od używanej wersji Androida.

Zabezpiecza przed liczne wycieki prywatności takich jak IP, DNS, WebRTC, a także zapewnia efektywną korzyść przełączania zabijania. To ma Ponad 1300 serwerów dostępny z 75+ krajów które mogą odblokować amerykańską bibliotekę multimediów Netflix.

Możesz uzyskać amerykańską usługę VPN za cenę 3,25 USD miesięcznie.

8. PIA VPN (3,33 USD / mc) - (najlepsze połączenie wydajności i ceny)

Private-Internet-Access-Best-VPN-App-for-Android

Prywatny dostęp do Internetu zebrał akceptowalny 3,7 gwiazdki w sklepie Google Play na podstawie 19 700 opinii użytkowników. Jego aplikacja VPN na Androida to 12 MB pod względem wagi i kompatybilny z różnymi wersjami Androida. Usługa należy głównie do jurysdykcji USA, ale nie przechowuje informacji jej użytkowników.

Oferuje funkcje bezpieczeństwa w kształcie przełącznik zabijania Internetu, ochrona przed wyciekiem IP, DNS lub WebRTC dla subskrybentów Androida. Poza tym oferuje również znośne prędkości połączenia. Jednak możesz napotkać problemy podczas odblokowywania ulubionej usługi przesyłania strumieniowego za pomocą PIA.

Usługa ma swoją obecność na całym świecie za jej pośrednictwem Ponad 3300 serwerów dostępne w Ponad 30 krajów na całym świecie i dostępny w cenie 3,33 USD / miesiąc.

9. VyprVPN (5,00 $ / mc) - (imponujące & Wysoce bezpieczny Android VPN)

VyprVPN-Best-VPN-App-for-Android

VyprVPN ma znaczące istnienie dzięki pomocy 3,9 gwiazdki w sklepie Google Play na podstawie ponad 46 000 odpowiedzi użytkowników. Pod względem masy jego plik jest tylko 13 MB pod względem wielkości i kompatybilny z różnymi wersjami Androida.

Usługa działa głównie ze Szwajcarii i nie przechowuje danych subskrybentów. Zapewnia przełącznik zabijania Internetu i nie ujawnia twoich rzeczywistych adresów IP w Internecie.

Jest to jeden z najszybsze usługi Android VPN nadaje się do streamingu Netflix na twoich ulubionych urządzeniach mobilnych.

VPN ma Ponad 700 serwerów obecny w Ponad 70 krajów możesz połączyć się po zapłaceniu 5,00 $ / miesiąc.

10. PrivateVPN (3,82 USD / mc) - (połączenie bezpieczeństwa & Przyspiesz oba)

PrivateVPN-Best-VPN-Android

PrivateVPN otrzymał 4,4 gwiazdki Ocena w sklepie Google Play na podstawie ponad 1400 opinii użytkowników. W porównaniu do innych sieci VPN rozmiar pliku aplikacji na Androida jest dość lekki, ponieważ trzeba go usunąć 25 MB miejsce na telefonie z Androidem.

Jego aplikacja jest kompatybilna z systemem Android 4.0.3 i nowszymi wersjami. Usługa ma siedzibę w Szwecji, ale nie przechowuje danych użytkowników. Oferuje on funkcje wyłączania zabójstw w Internecie, ochrony przed wyciekiem IP, DNS lub WebRTC, które chronią Twoją prywatność w Internecie na nowy poziom.

To ma Ponad 100 serwerów w 60 krajów globalnie Co ciekawe, usługa zapewnia także stosunkowo duże prędkości przesyłania strumieniowego, idealne do uzyskiwania dostępu do treści multimedialnych Netflix w USA.

Możesz subskrybować tę usługę Android VPN za cenę 3,82 USD miesięcznie.

11. Astrill VPN (10,00 USD / mc) - (Bezpieczne & Aplikacja mobilna przyjazna dla użytkownika)

Astrill-Best-VPN-Android

Ocena AstrillVPN w sklepie Google Play wynosi 3,9 na podstawie ponad 4400 recenzji użytkowników. Rozmiar aplikacji na Androida jest tylko 11 MB, najbardziej lekki i przyjazny dla użytkownika pod względem wagi i użyteczności. Obsługuje odpowiednio Android 4.0 i nowsze wersje.

Usługa pochodzi z Seszeli, bezpiecznej jurysdykcji, ale niestety prowadzi dzienniki połączeń. VPN ma w swoim arsenale funkcję przełącznika zabijania Internetu, IP, DNS i funkcję ochrony przed wyciekiem WebRTC.

VPN zapewnia 116 serwerów przez 64 kraje. To powiedziawszy, możesz spodziewać się problemów podczas przesyłania strumieniowego z powodu niższych niż średnie prędkości połączeń.

Możesz jednak skorzystać z usługi po zapłaceniu 10,00 USD miesięcznie, aby odblokować US Netflix.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji VPN na Androida??

Wybór niezawodnej aplikacji Android VPN może Ci pomóc na różne sposoby, w tym:

 • Chroni twój oryginalny adres IP
 • Zabezpiecza poufne informacje przed wścibskimi oczami cyberprzestępców
 • Zapewnia bezpieczeństwo Twojej tożsamości, gdy tylko VPN przestanie działać z jakiegokolwiek powodu
 • Umożliwia unikanie treści lub usług blokowanych w regionie, takich jak Netflix, Hulu i inne

Dlaczego nie sugeruję darmowych aplikacji VPN na Androida?

Teraz możesz się zastanawiać:Dlaczego miałbym płacić za usługę VPN, skoro mogę ją uzyskać za darmo?”. Masz rację, możesz znaleźć mnóstwo bezpłatnych aplikacji VPN w sklepie Google Play. Ale wiesz co, nie polecam ich używać ...

Pozwól mi powiedzieć, dlaczego ...

Po pierwsze, darmowe VPN mogą sprzedawać Twoje kluczowe dane firmom marketingowym zewnętrznym. W ten sposób mogą ostatecznie doprowadzić do spotkania obu końców.

Oprócz tego będziesz musiał poradzić sobie z niektórymi problemami, takimi jak imponujące prędkości, ograniczona liczba serwerów i tak dalej. W ostatecznym rozrachunku mogą nie być w stanie chronić cię tak bardzo, jak byś tego chciał.

Jeśli nadal chcesz wypróbować niektóre bezpłatne usługi VPN, istnieje kilka sprawdzonych najlepszych bezpłatnych VPN dla Androida.

Ostateczny werdykt

Te wspomniane 11 najlepszych aplikacji VPN na Androida wykonuj pracę za Ciebie, jeśli chodzi o anonimowość ruchu online. Podobnie, te aplikacje VPN pozwalają przezwyciężyć ograniczenia geograficzne, fałszując swoje lokalizacje online od dostawców usług internetowych do pewnego stopnia.

Przede wszystkim nie musisz wydawać setek dolarów, aby zabezpieczyć swoje telefony z Androidem w podróży lub z dowolnego miejsca, ponieważ większość sieci VPN jest dostępna w atrakcyjnych cenach. Dbaj o bezpieczeństwo swoich telefonów, korzystając z naszych zalecanych sieci VPN w systemie operacyjnym Android. Oto niektóre z najlepszych opcji VPN na Androida, użytkownicy Androida powinni być z tego powodu zadowoleni.

Których aplikacji VPN używasz obecnie na urządzeniach z Androidem? Daj mi znać w komentarzach pod spodem.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − 55 =

map